Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Інструації для авторів

Вимоги до подання

Усі подані матеріали повинні відповідати наступним вимогам.

  • Рукопис є оригінальною роботою, яка раніше не публікувалася та не перебуває на розгляді в іншому журналі (випадки, передбачені Політикою дублювання публікацій журналу) (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файли подання текстів статті є документами у форматі Microsoft Word.
  • Бібліографічні посилання на електронні ресурси у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL та DOI.
  • Авторські оригінали статей написані грамотно українською або англійською мовами.
  • Структура та оформлення основного тексту, таблиць, рисунків, списку бібліографічних посилань відповідає Рекомендаціям для авторів та шаблону статті Інструкції для авторів розділу "Для авторів".
  • У файлі, що містить основний документ - ТЕКСТ СТАТТІ, немає посилань на імена авторів та/або їхні облікові дані.
  • Автори погоджуються з тим, що їхні статті будуть опубліковані у відкритому доступі за ліцензією Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0).
  • Метадані статті були заповнені українською та англійською мовами (автори повинні вибрати правильну мову в опції «Мова» у формі), включаючи прізвища авторів великими літерами та назву, анотацію та ключові слова, як англійською, так і українською.
  • Всі джерела згадані в тексті перелічені у Список використаних джерел / References.

Articles

Section default policy

Положення про конфіденційність

 

Особисту інформацію авторів, рецензентів, редакторів та інших осіб, зареєстрованих на вебсайті журналу, редакція використовує тільки для перевірки, рецензування та/або публікації статей і  не передає  жодній іншій стороні (особі).

 

Редакція визнає, що  всі матеріали, надіслані до журналу, є приватною та конфіденційною власністю авторів.

 

Рецензування оригінальних авторських рукописів здійснюють конфіденційно, оскільки автори довіряють  редакції результати своєї наукової роботи  і творчих зусиль, від яких може залежати їхня  репутація та подальша наукова кар'єра.

 

Щоб уникнути заподіяння ​​шкоди авторам чи рецензентам через передчасне розголошення будь-якої інформації з авторського оригіналу статті, усім учасникам редакційного процесу заборонено ділитися з третіми особами під час підготовки статті до публікації  будь-якими деталями  змісту статті (загалом або будь-якої частини),  даними про статус у процесі рецензування, коментарі та пропозиції рецензентів, проміжні або остаточні результати рецензування.

 

Рецензенти повинні утримуватися від використання будь-яких ідей авторів до публікації статті.

 

Будь-які запити від третіх сторін щодо використання або передачі поданих до  публікації у журналі авторських оригіналів редакція відхилятиме.

 

Відповідальні редактори повинні наголошувати, що рецензенти мають зберігати рукописи, пов’язані з ними матеріали та всі деталі рецензування, конфіденційними та не передавати їх третім особам.

 

Редакція забезпечує конфіденційність імен та афіліації рецензентів у процесі подвійного сліпого рецензування та після публікації рукопису.

 

Редакція не зберігає копії відхилених рукописів. Коментарі рецензентів не можуть бути опубліковані або оприлюднені будь-яким іншим чином без дозволу рецензента, автора та відповідального редактора.